Sušené paradajky, San Marzano, Sušené paradajky 10kg, Ponuka, Sušené rajčiny

susene rajciny, susene rajciny v oleji, susenie paradajok

sušené paradajky, sušené rajčiny

sušenie paradajok, sušenie rajčín, šalát so sušenými paradajkami

28.5. sme mali krátku reportáž o sušených paradajkách, na Slovenskej televízii. Pozrite sa prosím! Viz slide č. 4.

Sušené paradajky, San Marzano, Sušené paradajky 10kg, Ponuka, Sušené rajčiny

Sušené paradajky 10kg

Popis: Solenie morskou soľou a sušené na ostrom slnku a morskom vzduchu. Bez chémie a konzervantov.
Hmotnost: 10000 g
Pôvod: Taliansko
Výrobca: Finis Terrae

10000 g

85 EUR 102,00 EUR s DPH

Tu si môžete online objednať naše sušené paradajky, ceny sú pre maloodberateľov, občania, pizzerie apod. Nie sme plátci DPH ! Pre vačšie odbery (100 kg a vyššie) kontaktujte Ing.Pumprlu, MBA,  emailom, tel., viz. kontakty. Ceny sú bez dopravy, pri objednávke cez internet účtujeme štandardné poštovné slovenskej pošty (http://cennik.posta.sk). Pri platbe dopredu na náš účet platíte obyčajné poštovné, ktoré je nižšie než pri dodaní na dobierku.

Pomodori SECCHI - sušené paradajky stále obľúbenejšie ingrediencie pre varenie, nakladanie, do šalátov. Jedinečná chuť paradajok, solené morskou soľou a sušené na ostrom slnku a morskom vzduchu. Bez akejkoľvek chémie a konzervantov.

Pomodori secchi - Sušené paradajky aneb lahôdka, ktorú si v Česku nevyrobíte. Prírodné sušenie v stabilných podmienkach aké sú v Južnej Taliansku - ostré slnko, slaný morský vzduch a bezprašné bioprostředí nemožno nahradiť žiadnou alternatívnou metódou.

Sušené paradajky sa stávajú čoraz obľúbenejšie súčasťou slovenského jedálnička a práve preto vám ponúkame produkt v najvyššej kvalite ocenený niekoľkými certifikáty. Sú pestované a sušené v 100% prírodných podmienkach kontrolovaného poľnohospodárstva.

Oblasť, odkiaľ naše paradajky pochádza z nachádza na samom juhu Talianska, v takmer zabudnutom kraji bez priemyselných aglomerácií s tradíciou výroby tejto lahôdky. Región Puglia, oblasť Salento. 1500 km vzdušnou čiarou na juh za slnkom a morom.

Firma Finisterrae s.r.l. má dlhoročnú tradíciu vo výrobe tohto produktu vďaka vynikajúcej geografickej polohe a prostredie bez priemyslu. Má niekoľko ocenení za kvalitu vrátane certifikátu a ISO 9001, ISO 14001 a bio certifikátu za kvalitu. Teda vám ponúkame naozajstný TOP-Product made in Italy.

Vybrané a pre tieto účely špeciálne pestované odrody paradajok sú zberané tesne pred samotným procesom sušenia. Paradajky sú ručne pozdĺžne rozkrojené, ručne solené hrubou morskou soľou a po dobu niekoľko dní suší na obrovských sitách na pozemkoch s rozlohou niekoľkých hektárov ostrým južným slnkom a horúcim morským vzduchom. Vďaka tejto tradičnej úprave sú sušené paradajky dlhodobo bez problému skladovateľná pri teplote 4-6 st. C až dva roky a naložené v oleji v podstate neobmedzenú dobu.

So sušenými paradajkami sa v poslednej dobe stretávame v supermarketoch a predajniach lahôdok a to ako vo forme polotovaru - len sušené, tak v už naložené v oleji - avšak veľmi rôznych kvalít - ako samotného produktu, tak technológií a surovinami, s ktorými bola spracovaná. Naša firma Vám ponúka základný produkt, ako pre jeho ďalšiu distribúciu, tak aj pre ich ďalšie spracovanie, či už pre nakladanie, do pokrmov, šalátov atď. Vždy v tej najvyššej kvalite a chuti.

Ponuka sušených paradajok


Objednávky po telefonu
0948 339309

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena Sušené Paradajky s.r.o.

GDPR